Informacja dla Rodziców

18 marca 2020

Drodzy Państwo, bardzo proszę o odkładanie wszystkich wykonanych prac plastycznych przez dzieci podczas tego okresu. Będę Państwa prosiła o przyniesienie tych prac – wykonamy wspólną wystawę najpiękniejszych prac, chciałabym aby każde dziecko przyniosło chociaż jedną pracę, aby nikomu nie było przykro.

Dziękuję i życzę powodzenia dzieciom w wykonywaniu prac.

Inne artykuły z tej kategorii:

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

„Niech lato trwa!” – słuchanie wiersza Anny Bayer. Kiedy słońce świeci, a powietrze jest gorące biegnijcie do kąpieli dzieci, zbierajcie kwiaty na łące. Zbierajcie muszelki, kamyki,słuchajcie szumu traw, słuchajcie leśnej muzyki, niech lato trwa i trwa. „Ciekawe...

czytaj dalej
Już wakacje

Już wakacje

Witam was kochane Motylki w ostatnim dniu szkolnego roku! Nadeszły wakacje - hura! Zapraszam więc do wysłuchania wiersza W. Badalskiej pt."Wyjeżdżamy na wakacje". "Wyjeżdżamy na wakacje" Jak wakacje, to wakacje! Czas wyjazdu bliski. Zaczynamy dziś od rana pakować...

czytaj dalej
Skip to content