Informacja dla Rodziców

23 listopada 2020

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie „Pszczółek” odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa odbędzie się 22.12.2020 r. w tym dniu bardzo proszę aby dzieci były ubrane świątecznie. Ze względu na panującą sytuację w planach mam nagrać krótkie spotkanie wigilijne i przesłać Państwu na pamiątkę.

Dziękuję bardzo,

wych. Sandra Kawulka

Inne artykuły z tej kategorii:

Wigilijka

Wigilijka

Dzisiaj zasiedlismy wszyscy przy świątecznym wigilijnym stole. Wraz z Panią Dyrektor po kolędowaniu zjedliśmy pyszny świąteczny obiad. Wszystkim życzymy wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia a także pomyślności w Nowym 2021 Roku.

czytaj dalej
Skip to content