I to jest właśnie muzyka.

13 marca 2021

Dzieci bardzo lubią zajęcia oraz zabawy muzyczno – ruchowe.

W tym tygodniu słuchały różnych utworów, a także bawiły się przy muzyce. Poznały różne instrumenty oraz próbowały same grać na nich. Same także robiły instrumenty, na których później grały. Było też malowanie przy muzyce.

Inne artykuły z tej kategorii:

Dzień Matki

Dzień Matki

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku Za to, że dni moje tęczą malujesz Dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję. Kochane Mamy z okazji Waszego święta składamy najlepsze życzenia i dziękujemy , tak jak umiemy - tańcem i...

czytaj dalej
Hipoterapia.

Hipoterapia.

Dzisiaj od samego rana dzieci były podekscytowane i z niecierpliwością czekały na wyjazd do stadniny. Krasnale bardzo lubią zajęcia z udziałem koni. Mimo, iż koń jest dużym zwierzęciem nie bały się wsiąść na niego. Wszystkie prosto siedziały na koniu i chętnie...

czytaj dalej
Dzień Ziemi.

Dzień Ziemi.

Międzynarodowy Dzień Ziemi przypada 22 kwietnia. Jest to święto obchodzone na całym świecie. To czas, aby zastanowić się, jak chronić naszą planetę - Ziemię - nasz wspólny dom. Dzieci dowiedziały się, jak mogą dbać o ten - nasz wspólny dom. Dowiedziały się, jak ważna...

czytaj dalej
Skip to content