PRZEDSZKOLE nr 2

RAZEM Z DZIEĆMI ODKRYWAMY ŚWIAT

GRUPA DLA DZIECI O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

Jedyne w mieście publiczne przedszkole z grupą dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Wyniki konkursu Bożonarodzeniowego „Świąteczny lampion”

Drodzy Państwo przedstawiamy wyniki konkursu. I MIEJSCE - FRANCISZEK K. II MIEJSCE - ANTOSIA F. III MIEJSCE - SZYMON S. Wszystkim dzieciom oraz Rodzicom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału, gratulujemy wszystkim uczesnikom! Uzbierane pieniądze zostały przekazane...

My też pomagamy!

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za wspólna zbiórkę pieniędzy na zwierzęta z schroniska "Cichy kąt" w Tarnowskich Górach.

Zabawy na śniegu 🙂

Dzisiaj kolejny dzień ferii zimowych spędziliśmy na śniegu. Było bardzo wesoło!

Zima! Nareszcie zima!

Dzisiaj przedpołudnie spędziliśmy na zabawach w śniegu. Było szybko, bylo zimno, było mokro, było po prostu super!

Motylki

Grupa 3-4-latków.

Pszczółki

Grupa 4-5-latków.

Zuchy

Grupa 5-latków.

Starszacy

Grupa 6-latków.

Krasnale

Grupa dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Grupa dla dzieci z niepełnosprawnościami

Od 1982 roku prowadzimy grupę dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, które mogą korzystać z wielu zajęć dodatkowych oraz terapii wspomagających ich rozwój m.in. rehabilitacja ruchowa, terapia SI, dogoterapia, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem.

WSZYSTKIE TERAPIE ORAZ ZAJĘCIA DLA DZIECI O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH SĄ BEZPŁATNE!!!

drewniane klocki z literami
zabawka samolot w dłoniach dziecka

Język angielski

Język angielski jest częścią  podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Zajęcia odbywają się w każdej grupie (oprócz grupy dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych) dwa razy w tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem i opisem zajęć oraz materiałami dodatkowymi dla poszczególnych grup.

Zajęcia logopedyczne

Wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola objęte są opieką logopedy.

drweniane klocki z literami