PRZEDSZKOLE nr 2

RAZEM Z DZIEĆMI ODKRYWAMY ŚWIAT

GRUPA DLA DZIECI O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

Jedyne w mieście publiczne przedszkole z grupą dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

INFORMACJA!

Rodzice grupy Pszczółek Zapraszam Rodziców do odbioru książek z kartami prac oraz teczek z pracami plastycznymi w dniach 22- 26 czerwca w godz. 6.30- 15.00 . Rzeczy znajdują się w szafkach dzieci w szatni.

Motylki

Grupa 3-4-latków.

Pszczółki

Grupa 4-5-latków.

Zuchy

Grupa 5-latków.

Starszacy

Grupa 6-latków.

Krasnale

Grupa dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Grupa dla dzieci z niepełnosprawnościami

Od 1982 roku prowadzimy grupę dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, które mogą korzystać z wielu zajęć dodatkowych oraz terapii wspomagających ich rozwój m.in. rehabilitacja ruchowa, terapia SI, dogoterapia, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem.

WSZYSTKIE TERAPIE ORAZ ZAJĘCIA DLA DZIECI O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH SĄ BEZPŁATNE!!!

drewniane klocki z literami
zabawka samolot w dłoniach dziecka

Język angielski

Język angielski jest częścią  podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Zajęcia odbywają się w każdej grupie (oprócz grupy dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych) dwa razy w tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem i opisem zajęć oraz materiałami dodatkowymi dla poszczególnych grup.

Zajęcia logopedyczne

Wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola objęte są opieką logopedy.

drweniane klocki z literami