„Grzechotka” – ozdabianie plastikowej butelki papierem samoprzylepnym.

18 maja 2020

Do wykonania grzechotki będą nam potrzebne następujące pomoce: plastikowe butelki po kefirze, kolorowy papier samoprzylepny, wypełnienie do butelek: groch, fasola, spinacze biurowe, kasza, makaron, żołędzie

Następnie dzieci ozdabiają plastikowe butelki elementami wyciętymi z kolorowego papieru samoprzylepnego, do których wsypują fasolę, groch itp.

Poniżej przedstawiam Wam przykładowe prace dzieci


Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content