Good bye „Starszacy”!

małe pudełka Play Box i dyplomy

19 czerwca 2020

Kochane Dzieci!

Chciałam razem z Dibo i Play Box podziękować Wam za wspólną naukę i zabawę. Dziękujemy za Wasz uśmiech, poczucie humoru i zapał do nauki. Dziękujemy za wszystkie zaśpiewane piosenki, zapamiętane słowa i rymowanki.

Jesteście wspaniali!

Życzymy Wam udanych wakacji i samych sukcesów w szkole.

W przedszkolu czekają na Was dyplomy i upominki.

małe pudełka Play Box i dyplomy

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękuję za współpracę i zaangażowanie, szczególnie w ostatnich miesiącach. Bez Państwa chęci pomocy i poświęconego czasu nie udałoby się przeprowadzić zdalnego nauczania. Wiem, że nie było łatwo i trzeba przyznać, że rodzice są prawdziwymi bohaterami ostatnich tygodni.

Życzę Państwu dużo zdrowia i spokojnych wakacji.

DZIĘKUJĘ!

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content