Ekologiczna gimnastyka buzi i języka

23 kwietnia 2020

Zapraszam do zabaw logopedycznych  związanych z tematyką Dnia Ziemi.

Na początek ekologiczna  gimnastyka buzi i języka.

Co ukryło się na kuli ziemskiej ?. Weź szczypce i ułóż kolorowe nakrętki na kuli ziemskiej. Dmuchnij przez słomkę na nakrętki i powiedz głośno nazwę odkrytego obrazka ( wyrazy z głoską SZ – koszyk,wieszak,proszek,szelki,szabla,kalosz, muszelka,szyny, muszka, szklanka.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wakacyjna lista zadań logopedycznych

Wakacyjna lista zadań logopedycznych

Dzisiaj do pobrania Wakacyjna lista zadań logopedycznych, mam nadzieję, że wam się spodoba. Życzę wszystkim dzieciom wspaniałych wakacji. Wakacyjna-lista-zadań-logopedycznychPobierz https://youtu.be/BauTov9xmZY

czytaj dalej
Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Zapraszam na film: Atrakcje w Bezpieczne Wakacje. Ten animowany i rysowany wiersz dla dzieci o letnich wakacjach może być okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa podczas letnich wyjazdów. https://youtu.be/CQkc4Dfe1aw

czytaj dalej
Quiz na Dzień Taty

Quiz na Dzień Taty

Dzisiaj z okazji Święta Taty proponuję mały quiz . Czytamy dzieciom pytania i czekamy na odpowiedź 🙂 Oj, pewnie niejeden Tata będzie zaskoczony odpowiedziami. Po wykonaniu zadania zachęcam do wysłuchania i zaśpiewania razem piosenki " Tato, nadchodzi lato". Miłego...

czytaj dalej
Skip to content