Dzień Postaci z Bajek

5 listopada 2019

Było bajecznie…

5 listopada Pszczółki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się w bohaterów z ulubionych bajek. Mogliśmy podziwiać Supermenów, Spidermena, Calineczkę, Myszkę Minnie, Księżniczki, Czerwonego Kapturka, Wilka, Żyrafę, Boba Budowniczego i wiele innych ciekawych postaci. Pszczółki chętnie brały udział w różnych konkursach, odgadywały zagadki związane z bajkami.

Następnie odbył się bal, na którym dzieci wyśmienicie się bawiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI OGŁOSZONYMI W DNIU 25 .03.2021 R. PRZEZ PREZESA RADY MINISTRÓW INFORMUJEMY ,ŻE ZAWIESZAMY PRACĘ PRZEDSZKOLA od 29.03.2021 do 09.04.2021 W TYM CZASIE ORGANIZOWANE BĘDĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O...

czytaj dalej
Skip to content