Dzień Postaci z Bajek

5 listopada 2019

Było bajecznie…

5 listopada Pszczółki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się w bohaterów z ulubionych bajek. Mogliśmy podziwiać Supermenów, Spidermena, Calineczkę, Myszkę Minnie, Księżniczki, Czerwonego Kapturka, Wilka, Żyrafę, Boba Budowniczego i wiele innych ciekawych postaci. Pszczółki chętnie brały udział w różnych konkursach, odgadywały zagadki związane z bajkami.

Następnie odbył się bal, na którym dzieci wyśmienicie się bawiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Skip to content