Dzień Pluszowego Misia 2019

22 listopada 2019

Drodzy Rodzice, dnia 25.11.2019 będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. Prosimy aby w tym dniu każde dziecko przyniosło ulubionego misia.

Inne artykuły z tej kategorii:

INFORMACJA!

INFORMACJA!

Rodzice grupy Pszczółek Zapraszam Rodziców do odbioru książek z kartami prac oraz teczek z pracami plastycznymi w dniach 22- 26 czerwca w godz. 6.30- 15.00 . Rzeczy znajdują się w szafkach dzieci w szatni.

czytaj dalej
PODWÓRKO NIVEA!!!

PODWÓRKO NIVEA!!!

Witam serdecznie! Szkoła Podstawowa Nr 3 bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest zorganizowanie na jej terenie placu zabaw Nivea. Czasu jest coraz mniej dlatego zachęcamy do oddawania swoich głosów po zalogowaniu się na stronie https://podworko.nivea.pl....

czytaj dalej
Informacja dla Motylków.

Informacja dla Motylków.

Drodzy Rodzice, chciałabym poinformować, że w Przedszkolu są do odebrania książeczki oraz prace dzieci. Każde dziecko w swojej szafce w szatni ma książki oraz prace. Każdy Rodzic, który ma ochotę odebrać te materiały i prace dziecka jeszcze przed kolejnym rokiem...

czytaj dalej
Skip to content