Dzień Babci i Dziadka

29 stycznia 2020

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie,

Motylki wraz z Paniami serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbędzie się w dniu 13.02.2020 o godz. 10:00, w sali Motylkow.

W związku z ograniczoną ilością miejsc w sali bardzo prosimy o maksymalnie dwie osoby od każdego dziecka.

Zapraszamy!

Inne artykuły z tej kategorii:

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

„Niech lato trwa!” – słuchanie wiersza Anny Bayer. Kiedy słońce świeci, a powietrze jest gorące biegnijcie do kąpieli dzieci, zbierajcie kwiaty na łące. Zbierajcie muszelki, kamyki,słuchajcie szumu traw, słuchajcie leśnej muzyki, niech lato trwa i trwa. „Ciekawe...

czytaj dalej
Już wakacje

Już wakacje

Witam was kochane Motylki w ostatnim dniu szkolnego roku! Nadeszły wakacje - hura! Zapraszam więc do wysłuchania wiersza W. Badalskiej pt."Wyjeżdżamy na wakacje". "Wyjeżdżamy na wakacje" Jak wakacje, to wakacje! Czas wyjazdu bliski. Zaczynamy dziś od rana pakować...

czytaj dalej
Skip to content