DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ DZIECI ZDROWE

Szanowni Rodzice, mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo dzieci, bardzo prosimy aby dzieci z objawami chorobowymi ( katar, kaszel, gorączka itp) nie były przyprowadzane do przedszkola.

DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ DZIECI ZDROWE.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Skip to content