Dbamy o naszą planetę

20 kwietnia 2020

„Nasza Ziemia”- słuchanie wiersza

Morza, rzeki, oceany i wysokie góry

Sosny, dęby oraz świerki co pędzą do chmury

Błękit nieba, zieleń trawy, ptaki śpiewające

Deszcz co dzwoni o parapet i gorące słońce

Wszystko to jest nasza Ziemia, na której żyjemy

Drugiej takiej pięknej, nigdzie nie znajdziemy.

Znalezione obrazy dla zapytania Ziemia planeta grafiki
Obejrzyj mapy świata, zwróć uwagę na występujące na niej kolory. Czy wiesz co oznaczają kolory umieszczone na mapie?

PRACA PLASTYCZNA:
Potrzebne materiały: kontury Ziemi, wydrukowane lub narysowane przez osobę dorosłą, farby, pędzel. (Jeśli ktoś nie ma farb używa kredek). Dobierz odpowiednie kolory tak aby twoja praca przypominała naszą planetę Ziemię.

Inne artykuły z tej kategorii:

Pasowanie na starszaka.

Pasowanie na starszaka.

Dnia 15 października 2020 r.  odbyła się uroczystość PASOWANIA NA STARSZAKA, w której ZUCHY i STARSZACY zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci z powagą ślubowały: JA, STARSZAK DZIELNY, BĘDĘ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY BĘDĘ SŁUCHAŁ SWOJE PANIE I...

czytaj dalej
Skip to content