Barbórka w przedszkolu

mężczyzna w mundurze górniczym i kobieta w tradycyjnym śląskim stroju

4 grudnia 2019

W dniu 3.12.2019 w naszym przedszkolu odbyła się Barbórka. Na tej uroczystości gościliśmy Górnika oraz Ślązaczkę. Goście opowiedzieli nam o swoich ubiorach oraz o ciężkiej pracy w kopalni. Dzieci odśpiewały gościom Sto Lat i wręczyły piękne upominki. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i składamy najpiękniejsze życzenia Górnikom z okazji ich święta oraz wszystkim Barbarą w dniu imienin.

Inne artykuły z tej kategorii:

Podziękowanie

Podziękowanie

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i koordynację projektu Kosmicznej Akademii Ruchowej realizowanego w ramach pilotażowej edycji programu Sportowej Akademii Veolia Junior.

czytaj dalej
Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła Pani Teresa Kotala, emerytowany, wieloletni pracownik naszego przedszkola. Z żalem żegnamy Naszą Koleżankę, a Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Msza Św. oraz uroczystości...

czytaj dalej
Skip to content