Barbórka w przedszkolu

mężczyzna w mundurze górniczym i kobieta w tradycyjnym śląskim stroju

4 grudnia 2019

W dniu 3.12.2019 w naszym przedszkolu odbyła się Barbórka. Na tej uroczystości gościliśmy Górnika oraz Ślązaczkę. Goście opowiedzieli nam o swoich ubiorach oraz o ciężkiej pracy w kopalni. Dzieci odśpiewały gościom Sto Lat i wręczyły piękne upominki. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i składamy najpiękniejsze życzenia Górnikom z okazji ich święta oraz wszystkim Barbarą w dniu imienin.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI OGŁOSZONYMI W DNIU 25 .03.2021 R. PRZEZ PREZESA RADY MINISTRÓW INFORMUJEMY ,ŻE ZAWIESZAMY PRACĘ PRZEDSZKOLA od 29.03.2021 do 09.04.2021 W TYM CZASIE ORGANIZOWANE BĘDĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O...

czytaj dalej
Skip to content