Balon Blum – gra dla dzieci

24 kwietnia 2020

Dzień Dobry,

DARMOWE KODY DOSTĘPU DO GRY BALON BLUM NA CZAS ZAMKNIĘCIA PLACÓWEK 👩‍🏫👨‍🏫

👉

Balon Blum to gra edukacyjna, która pomaga rozwijać koordynację oko-ręka, sprawność manualną, logiczne myślenie, a także percepcję wzrokową i słuchową 🤲👀👂🧠.

Każdy kod umożliwia nielimitowany dostęp do gry edukacyjnej dla jednego dziecka. Dostępne są kody dla obu grup wiekowych – 3/4 oraz 5/6-latków. Z myślą o rodzinach posiadających więcej niż jedno dziecko, umożliwiamy pobranie jednego kodu dla każdej grupy wiekowej.

👉 Co trzeba zrobić? Po prostu wejdźcie na poniższy link

👉 Po pobraniu kodu, wystarczy wejść na stronę https://balonblum.pl i założyć konto. Gra działa na komputerze 💻 lub tablecie, ale nie na smartfonach, ponieważ ich ekrany są zbyt małe, by komfortowo z niej korzystać.

👉 Uwaga! Pobranie kodu nastąpi przez Messengera.

Link : https://m.me/nowaeradlaprzedszkola?ref=w9769135

Znalezione obrazy dla zapytania balon blum grafika

Inne artykuły z tej kategorii:

Skip to content